Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фикс анкер W-FAZ/A4

  146 со ДДВ
  Фикс анкерот W-FAZ/A4 од нерѓосувачки челик се користи за брза монтажа кај испукан и неиспукан бетон. Служи за средни и тешки оптоварувања кај армиран, неармиран и нормален бетон, метални конструкции, профили, подни плочи.... Овој фикс анкер се користи во суви внатрешни простории, надворешни простории или влажни простории.
  Поништи избор
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *