Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фикс-анкер W-FAZ/A4

  1.635 со ДДВ
  Фикс анкер W-FAZ/S од нерѓосувачки челик, А4, се користи за брза монтажа кај испукан и неиспукан бетон. Служи за тешки и лесни оптоварувања кај армиран, неармиран и нормален бетон, метални конструкции, профили, подни плочи...Наменет е за монтажа во зоната на истегање, плафон и таван ( ЕТА одобрување 1 )
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалA4
  Сертификатима
  Минимално пакување1
  Минимално пакување5
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалA4
  Сертификатима
  Минимално пакување1
  Минимално пакување5