Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Уред за перење под притисок, 1400W

  5.890 со ДДВ
  Каталошки број: FPP1400E
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1400W
  Номинален притисок80bar
  Max притисок110bar
  Номинален проток5,5L/min
  Дополнителна опремапиштол и црево
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1400W
  Номинален притисок80bar
  Max притисок110bar
  Номинален проток5,5L/min
  Дополнителна опремапиштол и црево