Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Т пластична спојка за црево

  61,45 со ДДВ
  Т пластична спојка за црево. Отпорна на гориво, бензин и дизел, вода за миење, масло за кочење и антифриз.
  Поништи избор
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  АртикалНадворешен пречник mm D1Внатрешен пречник mm D2Должина mm L1
  05002502942,735
  05002503385,658
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • АртикалНадворешен пречник mm D1Внатрешен пречник mm D2Должина mm L1
   05002502942,735
   05002503385,658
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  АртикалНадворешен пречник mm D1Внатрешен пречник mm D2Должина mm L1
  05002502942,735
  05002503385,658