Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Текстилна крпа за чистење во ролна

  3.369 со ДДВ
  Светлата текстилна крпа во ролна се користи за отстранување на груби нечистотии. Оваа крпа во ролна е отпорна на растворувачи, поседува добра моќ за впивање, отпорна е на кинење и може повторно да се користи. Оваа текстилна крпа се применува во дрвната, металната и автомобилската индустрија, во електро-работилници, компании за водовод и греење.
  Каталошки број: 0899800210
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *