Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Стакло за маска за заварување, зелено, 11 DIN

  154 со ДДВ
  Тврдо зелено стакло кое соодветствува на маска за заварување со димензии на стаклото од 90 x 110 mm.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *