Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Средство за чистење на машини за обработка на дрво, 5l

  2.487 со ДДВ
  Спречува лепење и затнување со пилевина (дрвени остатоци) и прашина при сечењето. Има антикорозивно дејство. Ги чисти граничниците и вретената.
  Поништи избор
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *