Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Спреј за одржување, 150 ml

  358 со ДДВ
  Средството за одржување без смола, киселина и силикон претставува високоефикасен адитив за заштита од абење. Ова средство спречува привремено абење и блокирање на фаќањето на ударни бургии и прифати на машини. Шарките на вратите и прозорците ги одржува и ги прави лесно подвижни, ја подмачкува и негува сета фина механика.
  Каталошки број: 0893051
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover

  Својства и начин на делување:

  Минерално масло со висока содржина на висококвалитетни адитиви против абење и корозија. Се одликува со одлична моќ на продирање и чистење, што го прави идеално за одржување шарки на врати и прозори, како и негување и подмачкување на сите делови во фината механика. Не содржи смоли и киселини, не ги нагризува осетливите материјали. Не содржи силикони. Постојано на температура од -20°C до +150°C.

  Упатство за употреба:

  Испрскајте го саканото место и оставете да делува.

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Боцата е под притисок. Да се заштити од директна сончева светлина и да не се изложува на температура повисока од +50°C.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Својства и начин на делување:

   Минерално масло со висока содржина на висококвалитетни адитиви против абење и корозија. Се одликува со одлична моќ на продирање и чистење, што го прави идеално за одржување шарки на врати и прозори, како и негување и подмачкување на сите делови во фината механика. Не содржи смоли и киселини, не ги нагризува осетливите материјали. Не содржи силикони. Постојано на температура од -20°C до +150°C.

   Упатство за употреба:

   Испрскајте го саканото место и оставете да делува.

   ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Боцата е под притисок. Да се заштити од директна сончева светлина и да не се изложува на температура повисока од +50°C.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Својства и начин на делување:

  Минерално масло со висока содржина на висококвалитетни адитиви против абење и корозија. Се одликува со одлична моќ на продирање и чистење, што го прави идеално за одржување шарки на врати и прозори, како и негување и подмачкување на сите делови во фината механика. Не содржи смоли и киселини, не ги нагризува осетливите материјали. Не содржи силикони. Постојано на температура од -20°C до +150°C.

  Упатство за употреба:

  Испрскајте го саканото место и оставете да делува.

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Боцата е под притисок. Да се заштити од директна сончева светлина и да не се изложува на температура повисока од +50°C.