Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Спреј за нега на прохромски површини, 400ml

  650 со ДДВ
  Каталошки број: 0893121
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover

  Својства и начин на делување:

  Кремаста емулзија за нега , која воедно и чисти. Детално ги остранува трагите од нечистотии, од претходни чистења и бришења и мрсни отисоци од прсти. Може да се употребува и на вертикални

  Места на примена:

  Одржување на прохром

  Упатство за употреба:

  Грубите нечистотии да се остранат со помош на средство за чистење на нерѓочувачки челик арт.бр. 08931212. Да се испрска од маслото на сува површина, да се исполира со мека крпа и убаво да се избрише.

  ВНИМАНИЕ: Испитано за употреба во близина на прехрамбени производи. Да се избегнува директен контакт со храната. Да не се прска на топли површини и да не се користи на силна сончева топлина.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Својства и начин на делување:

   Кремаста емулзија за нега , која воедно и чисти. Детално ги остранува трагите од нечистотии, од претходни чистења и бришења и мрсни отисоци од прсти. Може да се употребува и на вертикални

   Места на примена:

   Одржување на прохром

   Упатство за употреба:

   Грубите нечистотии да се остранат со помош на средство за чистење на нерѓочувачки челик арт.бр. 08931212. Да се испрска од маслото на сува површина, да се исполира со мека крпа и убаво да се избрише.

   ВНИМАНИЕ: Испитано за употреба во близина на прехрамбени производи. Да се избегнува директен контакт со храната. Да не се прска на топли површини и да не се користи на силна сончева топлина.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Својства и начин на делување:

  Кремаста емулзија за нега , која воедно и чисти. Детално ги остранува трагите од нечистотии, од претходни чистења и бришења и мрсни отисоци од прсти. Може да се употребува и на вертикални

  Места на примена:

  Одржување на прохром

  Упатство за употреба:

  Грубите нечистотии да се остранат со помош на средство за чистење на нерѓочувачки челик арт.бр. 08931212. Да се испрска од маслото на сува површина, да се исполира со мека крпа и убаво да се избрише.

  ВНИМАНИЕ: Испитано за употреба во близина на прехрамбени производи. Да се избегнува директен контакт со храната. Да не се прска на топли површини и да не се користи на силна сончева топлина.