Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Скали

  Популарни артикли од категоријата Скали

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Алуминиумска скала за домаќинство

  Една од клучните предности на алуминиумските скали е нивниот сооднос сила-тежина, што ги прави поцврсти и поиздржливи од другите лесни материјали, како што се фиберглас или пластика. Оваа цврстина и издржливост ги прават идеални за повеќе намени.

  Алуминиумските скали се исто така отпорни на атмосферски влијанија, што ги прави добар избор за надворешна употреба. Тие се помалку подложни на корозија и други форми на оштетување предизвикани од изложеност на елементите, што може да го продолжи нивниот животен век и да ги намали потребите за одржување.

  Покрај тоа, алуминиумските скали се лесни за чистење и одржување и може да се чуваат на широк спектар на локации, од гаражи и бараки до плакари за складирање и подруми. Тие исто така може да се преклопат за лесно складирање и транспорт. Издржливост до 125кг.

  Алуминиумска двострана скала

  Една од клучните предности на алуминиумските скали е нивниот сооднос сила-тежина, што ги прави поцврсти и поиздржливи од другите лесни материјали, како што се фиберглас или пластика. Оваа цврстина и издржливост ги прават идеални за повеќе намени.

  Алуминиумските скали се исто така отпорни на атмосферски влијанија, што ги прави добар избор за надворешна употреба. Тие се помалку подложни на корозија и други форми на оштетување предизвикани од изложеност на елементите, што може да го продолжи нивниот животен век и да ги намали потребите за одржување.

  Покрај тоа, алуминиумските скали се лесни за чистење и одржување и може да се чуваат на широк спектар на локации, од гаражи и бараки до плакари за складирање и подруми. Тие исто така може да се преклопат за лесно складирање и транспорт. Издржливост до 125кг.

  Дрвена скала

  Дрвените скали се познати по нивниот класичен, традиционален изглед и чувство, и често се користат за внатрешни апликации, како што се бојадисување, поправка на домот итн.

  Тие се генерално цврсти и издржливи и можат да издржат тешки товари, што ги прави идеални за секаков вид на потреба. Една од клучните предности на дрвените скали се нивните природни изолациони својства, што ги прави безбедни за користење околу електрична енергија.

  Тие исто така имаат помала веројатност да спроведат топлина или студ, што ги прави добар избор за работа на екстремни температури. Дрвените скали во нашата програма се до 150кг, изработени од цврсто дрво кое е термички обработено и заштитено со лак.

  Мултифункционална алуминиумска скала 4X3

  ALWMF4X3

  Една од клучните предности на алуминиумските скали е нивниот сооднос сила-тежина, што ги прави поцврсти и поиздржливи од другите лесни материјали, како што се фиберглас или пластика. Оваа цврстина и издржливост ги прават идеални за повеќе намени.

  Алуминиумските скали се исто така отпорни на атмосферски влијанија, што ги прави добар избор за надворешна употреба. Тие се помалку подложни на корозија и други форми на оштетување предизвикани од изложеност на елементите, што може да го продолжи нивниот животен век и да ги намали потребите за одржување.

  Покрај тоа, алуминиумските скали се лесни за чистење и одржување и може да се чуваат на широк спектар на локации, од гаражи и бараки до плакари за складирање и подруми. Тие исто така може да се преклопат за лесно складирање и транспорт.

  Скали