Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сијалица R5W Fukuyama

  20 со ДДВ
  Каталошки број: 57208402
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа24V
  ВидR5W
  БрендFukuyama
  Број на влакна / жарни нитиЕдно влакно
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа24V
  ВидR5W
  БрендFukuyama
  Број на влакна / жарни нитиЕдно влакно