Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сијалица P21/5W

  87 со ДДВ
  Каталошки број: 07209342
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа24V
  ВидP21/5W
  Број на влакна / жарни нитиДве влакна
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа24V
  ВидP21/5W
  Број на влакна / жарни нитиДве влакна