Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сијалица 18W

  106 со ДДВ
  Каталошки број: 07201312
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа24V
  Вид18W
  Број на влакна / жарни нитиЕдно влакно
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа24V
  Вид18W
  Број на влакна / жарни нитиЕдно влакно