Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет зегер клешти, рамни

  5.290 со ДДВ
  Каталошки број: 07140231
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендWurth
  Тип на клештаСетови клешти
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендWurth
  Тип на клештаСетови клешти