Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет вметоци со магнетен носач и брзоизменлива глава, универзален , 32 парчиња

  1.550 со ДДВ
  Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со " C прстен" кој додатно ги осигура вметоците и носачот.
  Каталошки број: 561425004
  • носач за вметоци со брзоизменлива глава, мегнетен
  • PH - 4 пар (1,2,2,3)
  • PZ - 4 пар (1.2,2,3)
  • SL - 4 пар (3,4,5,6)
  • Имбус - 4 пар (3,4,5,6)
  • TX - 7 пар (10,15,20,25,25,30,40)
  • TX со дупка - 6 пар (10,15,20,25,25,30)
  • Магнетен адаптер 1/4”
  • Додаток за закачување на каиш
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • носач за вметоци со брзоизменлива глава, мегнетен
  • PH - 4 пар (1,2,2,3)
  • PZ - 4 пар (1.2,2,3)
  • SL - 4 пар (3,4,5,6)
  • Имбус - 4 пар (3,4,5,6)
  • TX - 7 пар (10,15,20,25,25,30,40)
  • TX со дупка - 6 пар (10,15,20,25,25,30)
  • Магнетен адаптер 1/4”
  • Додаток за закачување на каиш