Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сетови клешти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет клешти во неопрен, REDLINE

  5772990601
  5.290 со ДДВ
  REDLINE сет комбинирани работилнички клешти во неопрен. Комбинирана клешта, клешта за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE

  071401580
  10.990 со ДДВ
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE, 4парч, ZEBRA

  071401581
  9.990 со ДДВ
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти, 4парч, ZEBRA

  071401565
  9.064 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти. Водоинсталатерска клешта, комбинирана клешта, секач и шпиц клешта.

  Сет зегер клешти, криви

  07140232
  5.650 со ДДВ

  Сет зегер клешти, за осигурувачи

  07140230
  4.890 со ДДВ

  Сетови клешти

  Filter by:

  Clear All
  Min: 4.890 Max: 10.990
  ден4890 ден10990