Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Самобушечка завртка FEBOS, 3,9x32

  3 ДЕН со ДДВ
  3 ДЕН со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  producttemplate.offerisvalid

  producttemplate.offerisvalidfrom producttemplate.offerisvalidto

  Каталошки број: 0207083932
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 500

  Quantity

  Pack.

  500 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина32
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина32
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9