Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ротирачки ласер RL5-14

  73.990 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300305
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прецизност нивелација0,75mm/10m
  Класа на ласер2
  Домет на самонивелација6 степени
  Домет600м
  Работна температура-20-50C
  Класа на заштитаIP67
  Тип на батеријаNiMH
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прецизност нивелација0,75mm/10m
  Класа на ласер2
  Домет на самонивелација6 степени
  Домет600м
  Работна температура-20-50C
  Класа на заштитаIP67
  Тип на батеријаNiMH