Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Рачна ACCU LED работ.лампа Ergopower Boost

  5.190 со ДДВ
  Литиум-јонска батерија од најсовремена технологија. Функција на засилено осветлување, до 1000 лумени.
  Каталошки број: 0827940450
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *