Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Рачна прскалка, 10 lit

  752 со ДДВ
  Каталошки број: FPS10
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Запремнина на резервоарот10,0L
  Работен притисок0,15-0,3Mpa
  Капацитет0,5-0,7 L/min
  Отвор на дизни6,5mm
  Работна температура5°C to 35°C
  Матаријал на дизниPP
  Тежина1,35kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Запремнина на резервоарот10,0L
  Работен притисок0,15-0,3Mpa
  Капацитет0,5-0,7 L/min
  Отвор на дизни6,5mm
  Работна температура5°C to 35°C
  Матаријал на дизниPP
  Тежина1,35kg