Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Потопна пумпа, со пловка, за чиста вода

  Каталошки број: FPC400
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност400W
  Напон230V- 50 Hz
  MAX проток на вода7500 l/h
  Max должина на исфрлување на вода6,0m
  Max длабочина на извлекување вода7,0m
  Вид на водаза чиста вода
  Максимален пречник на честици4mm
  Должина на кабел10m
  Куќиште за пумпапластично
  Max Температура на вода35 ̊C
  За пречник на цевки1“, 1/4“, 1/2“
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Моќност400W
  Напон230V- 50 Hz
  MAX проток на вода7500 l/h
  Max должина на исфрлување на вода6,0m
  Max длабочина на извлекување вода7,0m
  Вид на водаза чиста вода
  Максимален пречник на честици4mm
  Должина на кабел10m
  Куќиште за пумпапластично
  Max Температура на вода35 ̊C
  За пречник на цевки1“, 1/4“, 1/2“
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија