Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пневматски ударен одвртувач DSS 3/4''H

  25.990 со ДДВ
  Сигурен, моќен ударен одвртувач со висококвалитетен ударен механизам со подобрено подмачкување и мотор со 6 топки кои го продолжуваат работниот век на машината. Преклопникот за промена на насоката и четирите позиции на вртење овозможуваат брза и лесна работа. Одвртувачот има гумирана ергономска рачка за удобна работа и приклучок за воздух кој може да се ротира за 360°.
  Каталошки број: 07037730

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатотчетириаголен 3/4"
  Момент на затегање350-1.440Nm
  Број на обртаи7.800 o/min
  Потребен пристисок во инсталација6,3 bar
  Просечна потрошувачка на воздух215 l/min
  Навој за приклучна спојка3/8"
  Ниво на бучава96dB
  Димензии261x87x227mm
  Маса4,73kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатотчетириаголен 3/4"
  Момент на затегање350-1.440Nm
  Број на обртаи7.800 o/min
  Потребен пристисок во инсталација6,3 bar
  Просечна потрошувачка на воздух215 l/min
  Навој за приклучна спојка3/8"
  Ниво на бучава96dB
  Димензии261x87x227mm
  Маса4,73kg