Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пневматски пиштол за издувување, метален

  2.990 со ДДВ
  Компактен метален пиштол - дувалка изработен од елоксиран алуминиум, со продолжена млазница.
  Каталошки број: 07149213
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *