Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пневматски пиштолски одвртувач DPS 1/4'

  11.490 со ДДВ
  Компактен пневматски пиштол одвртувач со мали димензии, со брзозатегачки футер. Одвртувачот има можност за промена на насоката на вртење на моментот на затегање, лево/десно. Одводот на воздух е преку рачката на одвртувачот, далеку од работниот простор.
  Каталошки број: 0703412

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатот1/4"
  Момент на затегање10 Nm
  Број на обртаи1.800 o/min
  Потребен пристисок во инсталација6,3 bar
  Шестоаголен прифат за алат1/4" E 6,3
  Просечна потрошувачка на воздух85 l/min
  Навој за приклучна спојка1/4"
  Маса1,5kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатот1/4"
  Момент на затегање10 Nm
  Број на обртаи1.800 o/min
  Потребен пристисок во инсталација6,3 bar
  Шестоаголен прифат за алат1/4" E 6,3
  Просечна потрошувачка на воздух85 l/min
  Навој за приклучна спојка1/4"
  Маса1,5kg