Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пневматски алат за заковување на шајки DCN 4590

  40.990 со ДДВ
  Моќен пиштол за користење шајки на намотки, поврзана жица или пластика. Има интегриран пригушувач на бучава. Прилагодувањето на длабочините се врши без употреба на дополнителни алати. Машината има преклопник со две функции - за промена од поединечно активирање на контактно активирање. Магацинот е вертикално прилагодлив за оптимално внесување на шајките.
  Каталошки број: 07035580
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *