Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пневматска аксијална брусалка DSG 25

  5.190 со ДДВ
  Аксијална брусилка која е специјално развиена за исклучително тешки и сложени работи, со висока резерва на моќност. Брусилката има можност за регулирање на бројот на вртежи. Гумираното компактно куќиште на машината со намалени вибрации овозможува удобна работа. Приклучокот за компримиран воздух може да се врти, што оневозможува заплеткување на приклучното црево.
  Каталошки број: 07032300

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатот6mm
  Број на обртаи25.000 o/min
  Просечна потрошувачка на воздух113 l/min
  Навој за приклучна спојка1/4"
  Минимален пречник на црево9mm
  Маса0,4kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатот6mm
  Број на обртаи25.000 o/min
  Просечна потрошувачка на воздух113 l/min
  Навој за приклучна спојка1/4"
  Минимален пречник на црево9mm
  Маса0,4kg