Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пневматска аголна брусалка DWS 125

  11.990 со ДДВ
  Моќна аголна брусилка со моќен мотор со високи перформанси. Косите запченици во главата на брусилката обезбедуваат поголем пренос на сила и работа со помали вибрации. Осигурувачот за брзина спречува поголема брзина од дозволената. Гумираната рачка овозможува повеќечасовна работа и намалување на заморот на корисникот. Сопирачките на осовината обезбедуваат брза и лесна замена на плочите. Машината има и дополнителна рачка која може да се монтира и од лева и од десна страна. Одводот на воздух е на задниот дел од алатот, одалечен од зоната на работа.
  Каталошки број: 07038570
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *