Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пневматска аголна брусалка DSW 22

  10.990 со ДДВ
  Компактна пневматска аголна брусилка со можност за регулирање на бројот на вртежи. Гумираното куќиште на машината со намалени вибрации овозможува удобна работа. Приклучокот за компримиран воздух може да ротира, што оневозможува заплеткување на приклучното црево.
  Каталошки број: 07032310

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *