Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пиштол за пур-пена ECO метален, црвен

  1.133 со ДДВ
  Професионален метален пиштол кој служи за прецизно нанесување на пур пена. Телото на пиштолот е направено од легура на цинк со алуминиум, бакар и магнезиум. Цевката, дизната и приклучокот за пур пена се израборени од PTFE. Во својот состав има дополнителни ПВЦ вбризгувачи кои се наменети за непристапни места. Има одличен квалитет и ергономски дизајн.
  Каталошки број: 189115220
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Наменаза пур пена
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Наменаза пур пена
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Наменаза пур пена