Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Паста за миење раце, 4000 ml + Хартија за раце, 2-слојна

  Каталошки број: ES2006-4
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Чистач на системот за ладење на моторот, 250 ml

  480 со ДДВ
  Применливо кај сите типови на мотори со систем на ладење. Отстранува корозија и талог во кружниот тек на ладилникот. Исчистениот систем за ладење ја зголемува ефикасноста на моторот. Раствора остатоци од каменец. Новата течност за ладење е заштитена од остатоци на нечистотија.

  Батериска дупчалка-одвртувач BDD 10,8 Power, 1,5Ah

  5717501012
  9.790 со ДДВ
  Компактната батериска дупчалка-одвртувач со напон од 10,8V е наменета за лесни и средни оптоварувања при дупчење и завртување. Оваа дупчалка има една положба за дупчење и 118 степени на прилагодување на моментот на затегање на завртките, благодарение на што има повеќекратна примена при работа со завртување на завртките и дупчење. Поседува вградена LED светилка која помага при работа во ограничен и темен простор. Меката рачка со ергономски дизајн овозможува пријатна работа, без потешкотии. Литиум-јонската батерија со мала маса и димензии ја олеснува долготрајната работа на непристапни места; покрај тоа, овој модел има и индикатор кој покажува колку батерија е преостанато. Дупчалката се испорачува во куфер со брз полнач (времето на полнење на батеријата е 30 минути) и резервна батерија.

  Сет насадни и битови со крцкало1/4'' и 3/8'' ,45 пар.

  5713998001
  3.290 со ДДВ
  REDLINE сет насадни клучеви 1/4", со рачва. Сетот содржи 45 парчиња, во прегледно и практично пакување. Структурата на сетот е многу погодна за универзално одржување и сервисирање, како за професионална употреба, така и за лична работилница.