Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна пумпа за вода FWP1

  9.990 со ДДВ
  Каталошки број: FWP1
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,45 kW
  Вид на мотор1E40F-6
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво0,95L
  Кубикажа40,2cc
  Движењерачно
  MAX проток на вода8.000 l/h
  Max должина на исфрлување на вода30m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Отвор на дизни25,4mm (1”)
  Мах број на обртаи7000 o/min
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,45 kW
  Вид на мотор1E40F-6
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво0,95L
  Кубикажа40,2cc
  Движењерачно
  MAX проток на вода8.000 l/h
  Max должина на исфрлување на вода30m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Отвор на дизни25,4mm (1”)
  Мах број на обртаи7000 o/min