Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна копачка фреза

  18.990 со ДДВ
  Каталошки број: FMK360
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењесамоодна
  Вид на моторOHV 1P65F
  Мотор2-тактен
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа139cc
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Работна ширина370mm
  Max Работна длабочина130mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Начин на движењесамоодна
   Вид на моторOHV 1P65F
   Мотор2-тактен
   Резервоар за гориво1,2L
   Кубикажа139cc
   Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
   Работна ширина370mm
   Max Работна длабочина130mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењесамоодна
  Вид на моторOHV 1P65F
  Мотор2-тактен
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа139cc
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Работна ширина370mm
  Max Работна длабочина130mm