Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна грбна прскалка 3WF-3S

  10.990 со ДДВ
  Каталошки број: FMP14
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,83 kW/6500 o/min
  Вид на мотор1E40FP-3Z
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,3L
  Кубикажа41cc
  Pokretanje1Рачно
  Резервоар за течност0,6L
  Max домет на исфрлување7m
  Max висина на вертикален домет7m
  Max Висина на хоризонтален домет12m
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,83 kW/6500 o/min
  Вид на мотор1E40FP-3Z
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,3L
  Кубикажа41cc
  Pokretanje1Рачно
  Резервоар за течност0,6L
  Max домет на исфрлување7m
  Max висина на вертикален домет7m
  Max Висина на хоризонтален домет12m