Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Метална кутија со 3 фиоки за ORSY 4.4.2 куфери

  9.588 со ДДВ
  Метална кутија со три фиоки за системот ORSY 4.4.2, која дава можност за складирање на три ORSY куфери. Се состои од топчесто телескопски лизгачи со носивост до 2 килограми по табла. Има можност за централно заклучување со два клуча и меѓусебно поврзување на повеќе кабинети. Има графитно црна боја и пластифицирана површина.
  Каталошки број: 5581040001
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1