Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Маст за дизни, 200g

  549 со ДДВ
  Заштитната маса за заварување поефикасно и подолготрајно ги штити млазниците и водилките - дизните во однос на заштитните спрејови. Минимално создава гасови со неутрален мирис. Не содржи силикон.
  Каталошки број: 0893103
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *