Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ласерски мерач на далечина WDM5-12

  18.990 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300510
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење80m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење1,00 mm / 100m
  Димензија на уредот130x61x31mm
  Работна температура-10-50 C
  Класа на заштитаIP54
  Тип на ласер634 nm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење80m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење1,00 mm / 100m
  Димензија на уредот130x61x31mm
  Работна температура-10-50 C
  Класа на заштитаIP54
  Тип на ласер634 nm