Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ласерски мерач на далечина LP 19

  3.490 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300590
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење10m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење6 mm / 100m
  Димензија на уредот153x24,5x23mm
  Работна температура0-40 C
  Тип на ласер645 nm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење10m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење6 mm / 100m
  Димензија на уредот153x24,5x23mm
  Работна температура0-40 C
  Тип на ласер645 nm