Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ламеларен брусен диск за челик Premium, Al рамен

  130 со ДДВ
  Ламеларните циркониумски брусни дискови се особено погодни за племенит челик (прохром), легури на хром и никел.
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендPremium
  Материјалчелик
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендPremium
  Материјалчелик