Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Кран за мотор

  20.490 со ДДВ
  Димензии: 1529x1030x1450 Мобилност: Капацитет за склопување: 1000kg Мин./Макс. Висина (mm): 25/2080
  Каталошки број: 071585023
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *