Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Клешта за отстранување на изолација VDE, REDLINE

  1.390 со ДДВ
  Каталошки број: 577201570
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендRED LINE
  Тип на клештаКлешта
  ОбликСечило
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендRED LINE
  Тип на клештаКлешта
  ОбликСечило