Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електро пневматски чекан-дупчалка EHD 40 Combi

  30.990 со ДДВ
  Електропневматски чекан-дупчалка со AVT/TMD систем на пригушување - двоен систем за ублажување на вибрациите и бучавата. Машината има SDS-max прифат. Електронската контрола на брзината ја сведува на минимум загубата на брзина во текот на работата. „Мекиот“ старт и функцијата за заштита од рестарт овозможуваат зголемена сигурност во работата.
  Каталошки број: 5717003011
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатотSDS-max
  Моќност1100W
  Сила на поединечен удар9.5J
  Број на обртаи235-500 о/мин
  Број на удари без оптоварување1.350-2.870 мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса6,4кг
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прифат на алатотSDS-max
   Моќност1100W
   Сила на поединечен удар9.5J
   Број на обртаи235-500 о/мин
   Број на удари без оптоварување1.350-2.870 мин
   Класа на заштитаII
   Должина на кабел4m
   Маса6,4кг
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатотSDS-max
  Моќност1100W
  Сила на поединечен удар9.5J
  Број на обртаи235-500 о/мин
  Број на удари без оптоварување1.350-2.870 мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса6,4кг