Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична циркуларна пила 1100W, 190mm, ECS 1100

  9.790 со ДДВ
  Електрична циркуларна пила со длабочина на сечење до 67 mm. Малата тежина и ергономскиот дизајн овозможуваат едноставно ракување, додека со помош на основната алуминиумска плоча се остварува прецизна контрола на сечењето. Механизмот за заклучување на вретеното обезбедува брза и едноставна замена на пилата. Можно е прилагодување на наклонот на основната плоча под агол од 45°. Машината има „мек“ старт.
  Каталошки број: 5717020010

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Напон230 V/AC
  Маџ пречник на плоча190мм
  Должина на кабел2.5m
  Маса3,6kg
  Влезна сила1100W
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Напон230 V/AC
  Маџ пречник на плоча190мм
  Должина на кабел2.5m
  Маса3,6kg
  Влезна сила1100W