Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична потопна пумпа

  2.470 со ДДВ
  Каталошки број: TP01252
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност300W
  Напон220V~50Hz
  MAX проток на вода1100 l/h
  Max должина на исфрлување на вода50m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Вид на водаза чиста вода
  Должина на кабел10m
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност300W
   Напон220V~50Hz
   MAX проток на вода1100 l/h
   Max должина на исфрлување на вода50m
   Max длабочина на извлекување вода8,0m
   Вид на водаза чиста вода
   Должина на кабел10m
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност300W
  Напон220V~50Hz
  MAX проток на вода1100 l/h
  Max должина на исфрлување на вода50m
  Max длабочина на извлекување вода8,0m
  Вид на водаза чиста вода
  Должина на кабел10m