Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична полир машина 1200W, EPM 2000-7

  11.490 со ДДВ
  Моќна полир машина со D-рачка која не лизга за практична и удобна работа. Машината има систем за апсорпција на вибрации на рачката. Воедно има и потенциометар за промена на бројот на вртежи, што дава можност за полирање на различни материјали.
  Каталошки број: 5717010010

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1200W
  Пречник за полирање180мм
  Број на обртаи800-2.400 о/мин
  Ниво на бучава75dB
  Вибрации2,5 m/s2
  Класа на заштитаII
  Маса16,3kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1200W
  Пречник за полирање180мм
  Број на обртаи800-2.400 о/мин
  Ниво на бучава75dB
  Вибрации2,5 m/s2
  Класа на заштитаII
  Маса16,3kg