Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична аголна брусилка, 850W, EAG 115

  4.690 со ДДВ
  Модел: EAG 115 Рачна аголна брусилка со моќност од 850 W за сечење и брусење на материјали. Брусилката има прекинувач со два преклопи за дополнителна сигурност при користењето. Машината има ротор заштитен од прашина и струготини, чии лежишта се во гумено куќиште за да се спречи „заварување“ на лежиштето во куќиштето при загревање. Во главата на брусилката е вградено иглесто лежиште кои поднесува поголеми оптоварувања.
  Каталошки број: 5717004010

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност850W
  Прифат на дискот115mm
  Број на обртаи11.000 о/мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел2m
  Маса1,6кг
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност850W
  Прифат на дискот115mm
  Број на обртаи11.000 о/мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел2m
  Маса1,6кг