Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична аголна брусилка, 2400W, EAG 24-230

  13.490 со ДДВ
  Оваа аголна брусилка со моќност од 2.400 W поседува рачка која може да се постави под агол од 90˚ од двете страни, што дава можност за оптимални работни положби при сечење или брусење. Системот за намалување на вибрации на двете рачки обезбедува работа со помалку потешкотии. Брусилката има „мек“ старт, заштита од рестарт и индикатор за преоптоварување, што ја зголемува безбедноста во работата. Покрај тоа, заштитата од удари автоматски го прекинува доводот на струја во случај на ненадеен прекин на плочата после некакво надворешно влијание, што ја намалува опасноста од повреди.
  Каталошки број: 5717009010
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2400W
  Прифат на дискот230mm
  ПрифатM14
  Број на обртаи6.500 о/мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса7кг
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност2400W
   Прифат на дискот230mm
   ПрифатM14
   Број на обртаи6.500 о/мин
   Класа на заштитаII
   Должина на кабел4m
   Маса7кг
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2400W
  Прифат на дискот230mm
  ПрифатM14
  Број на обртаи6.500 о/мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса7кг