Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична аголна брусилка, 2000W, EAG 20-230

  8.990 со ДДВ
  Моќна аголна брусилка со антивибрациска рачка за удобна работа без дополнителни потешкотии. Машината има ротор заштитен од прашини и струготини, чии лежишта се во гумено куќиште за да се спречи „заварување“ на лежиштето во куќиштето при загревање.
  Каталошки број: 5717008010

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2000W
  Прифат на дискот230mm
  ПрифатM14
  Број на обртаи6.500 о/мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса6,1кг
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2000W
  Прифат на дискот230mm
  ПрифатM14
  Број на обртаи6.500 о/мин
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса6,1кг