Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електричен индустриски фен HLG 2300 LCD

  10.290 со ДДВ
  Професионален индустриски фен со моќен керамички грејач и вграден LCD екран со мемориска функција, за едноставно прилагодување и меморирање на најчесто употребуваните прилагодувања. Фенот има мала маса и ергономска изработка, што овозможува удобна работа, без дополнителни потешкотии.
  Каталошки број: 07022030

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2300W
  Напон230V - 50Hz
  Температура50 - 650 C
  Max Проток150-500 l/min
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса0,95kg
  Редуцир дизна20mm"
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2300W
  Напон230V - 50Hz
  Температура50 - 650 C
  Max Проток150-500 l/min
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса0,95kg
  Редуцир дизна20mm"