Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електричен индустриски фен HLG 1800

  6.690 со ДДВ
  Лесен рачен фен со однапред (фабрички) прилагодени температури на греење и протоци на воздух. Има вграден моќен, керамички грејач кој обезбедува подолг работен век. Фенот има мала маса и ергономска изработка, што овозможува удобна работа, без дополнителни потешкотии.
  Каталошки број: 07022010
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1800W
  Напон230V - 50Hz
  Температура50/400/600 C
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса0,78kg
  Редуцир дизна20mm"
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1800W
   Напон230V - 50Hz
   Температура50/400/600 C
   Класа на заштитаII
   Должина на кабел4m
   Маса0,78kg
   Редуцир дизна20mm"
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1800W
  Напон230V - 50Hz
  Температура50/400/600 C
  Класа на заштитаII
  Должина на кабел4m
  Маса0,78kg
  Редуцир дизна20mm"