Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Држач за нарезници M3-M4

  660 со ДДВ
  Држачот за нарезница овозможува рамно држење на нарезницата. Се користи во работата со M3-M4 нарезници. Соодветствува на стандард DIN 225.
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  ВидПрибор
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  ВидПрибор